Webové hry

Pokud hledáte hry, které jsou ve světě nejvíce rozšířené, pak jsou to MMORPG hry. Dělí se na dva typy. První se hrají v prohlížeči. Druhé a oblíbenější (hraje je více lidí - některé i desítky milionů po celém světě) se musí instalovat a nejznámějšími zástupci jsou World of Warcraft, Aion, Diablo atd.

Jsou hry, které se hrají pouze v prohlížeči přesto jsou akční a hraje je masivní počet lidí po celém světě. V tomto typu her se zaregistrujete a následně vstoupíte do herního světa a spolu s vámi několik tisíc dalších hráčů. Tito hráči jsou vaši potencionální soupeři, se kterými budete bojovat. Všichni ale nejsou pouze nepřátelé, můžete vytvářet aliance s hráči v okolí a tudíž jsou to rázem vaši spojenci. Budujete své vesnice či města a následně bojujete s těmito opravdovými „nepřáteli“, komunikujete mezi sebou, jednáte a utváříte aliance a snažíte se dosáhnout primárního cíle hry, kterým hra končí. Tyto hry většinou zaberou nějaký čas a stávají se návykovými. Hry trvají od jednoho měsíce po jeden rok, kdy každý den musíte „nalogovat“ a obhospodařit si svou vesničku, hlídat jí, přečíst si výsledky bitev, které proběhly, protože tyto hry probíhají v reálném čase. To znamená, že když nejste u PC, můžete být vyloupeni, může vám zemřít armáda hladem atd. To jsou věci, které nutí hráče být neustále online a tyto hry tudíž zaberou spousty času a stávají se návykovými

Jsou také hry, které se v reálném čase nehrají, ale ty nejsou tak oblíbené a návykové, jako tyto hry typu Travian, Divoké kmeny, Travianer, Age of Empire, Shakes & Fidget a další. Na rozdíl od prvního druhu MMORPG her zde žádné předměty nevypadávají. Zde je to jen o vytvoření co největší armády, populace a být nejlepší ve statistikách.

Nejoblíbenější hry

Alex Gordon

Alex Gordon

Chcete si stáhnout nějakou pěknou kočičí hru? Alex Gordon je kočka na misi! Hra vás provede pěti světy, ve kterých ...

Operation Alpha Zylon

Operation Alpha Zylon

Hledáte nějakou vojenskou hru ke stažení? Alpha Zylon Vás dostane na nejtemnější lesy Afriky, suché pouště Středníh...

Refined Bowling

Refined Bowling

Perfektní hra bowling pro vaší zábavu zcela zdarma ke stažení! Máte možnost hrát úžasně realistický bowling přímo v...

Partneři

Hry online zdarma

Pro malé i velké hráče.

Hry online zdarma

Hrajte online hry zdarma.

Hry ke stažení zdarma

Nebo si stáhněte hry ke stažení zdarma.

Mahjong

Mahjong je hra u níž se nebudete nudit.

Stahujte také hry ke stažení

Všechny hry jsou v českém jazyce.